DALATUPPAR, 2-stycken, bemålat trä.

1631938. DALATUPPAR, 2-stycken, bemålat trä.

1 tidigt 1900-tal. Höjd 16 cm. Längd 14 cm
1 1900-talets mitt. Höjd 16 cm. Längd 13 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 300