HARALD TORSSLOW ( 1838 - 1909). Olja på duk, signerad H Torsslow, Düsseldorf 1869.

163153. HARALD TORSSLOW ( 1838 - 1909). Olja på duk, signerad H Torsslow, Düsseldorf 1869.

Forslandskap med figurer och timmer, 103 x 150 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelerad.

Antal besök: 3 275