FÅTÖLJ, Ire Möbler, Skillingaryd, 1900-talets andra hälft.

163127. FÅTÖLJ, Ire Möbler, Skillingaryd, 1900-talets andra hälft.

Blå skinnklädsel.
Total höjd ca. 99 cm.

Klädsel med kraftigt slitage/repor. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå skinnklädsel.
Total höjd ca. 99 cm.

Antal besök: 2 816