STOLAR, ett par, gustavianska, Lindome, sign OBS, 1700/1800-tal.

163123. STOLAR, ett par, gustavianska, Lindome, sign OBS, 1700/1800-tal.

Vitmålade. Genombruten rygg. Kannelerade ben.

Slitage. Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Mindre skador.

Antal besök: 994