RÖKBORD, Art Deco, 1940-tal.

RÖKBORD, Art Deco, 1940-tal.
16306. RÖKBORD, Art Deco, 1940-tal.

Skiva med intarsia, skyddskiva i glas, nyckel finns, längd 60, bredd 60, höjd 57 cm.

Slitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fanerskador.

Antal besök: 8 774