BLYINFATTADE FÖNSTER, 5 st.

BLYINFATTADE FÖNSTER, 5 st.
16304. BLYINFATTADE FÖNSTER, 5 st.

ca 35 x 36 - 47 x 49,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 35 x 36 - 47 x 49,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 425