FÅTÖLJ, efter Marcel Breuer, 1900-talets andra hälft.

162914. FÅTÖLJ, efter Marcel Breuer, 1900-talets andra hälft.

Stålrör och svart skinn. Märkt Italy.

Smärre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre Bruksslitage.

Antal besök: 1 572