KARMSTOL, krom/skinn.

KARMSTOL, krom/skinn.
162877. KARMSTOL, krom/skinn.

1900-talets senare hälft.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
162877. KARMSTOL, krom/skinn.

1900-talets senare hälft.

bruksslitage.

Antal besök: 9 037