SOFFBORD, teak, "EXPO" Alf Svensson, Bra Bohag, Tingströms, Omkring 1900-talets mitt.

162829. SOFFBORD, teak, "EXPO" Alf Svensson, Bra Bohag, Tingströms, Omkring 1900-talets mitt.

Skiva i massiv teak. Brännmärkt.
Längd 130, bredd 78,5, höjd 50 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 2 987