BÖCKER, 8 st, Bland annat "Menniskan" R.Lilja 1868, "Familj-Journal" årgång 1879, "Knut" Wilhelm von Braun 1847 med mera.

16280. BÖCKER, 8 st, Bland annat "Menniskan" R.Lilja 1868, "Familj-Journal" årgång 1879, "Knut" Wilhelm von Braun 1847 med mera.

Menniskan, Dr R Lilja, Bonnier 1868.
KNUT Poetisk kalender, Wilhelm von Braun, Hjerta 1847.
Valda skrifter, Johan Börjesson, Bonnier 1873.
De stora uppfinningarna, Louis Thomas, Hjalmar Lindströms 1883.
Familj-Journal, inbunden årgång 1879.
Swenska Psalm Boken, 1841.
Bibel, 1800-tal.
Bilder ABC-Bok, Visby Gotlands Allehanda Tyckeri 1891.

Skador, slitage, fläckar. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Swenska Psalm Boken, 1841.
Bibel, 1800-tal.

Antal besök: 1 400