SOFFA samt FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

162773. SOFFA samt FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Ben i teak.
Längd, soffa: 182 cm.

Slitage, märken, repor. Klädsel med omfattande slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ben i teak.
Längd, soffa: 182 cm.

Antal besök: 1 233