PALLASCH, 1800-tal.

PALLASCH, 1800-tal.
162725. PALLASCH, 1800-tal.

Längd 92cm klinga 75cm.

Defekter, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
162725. PALLASCH, 1800-tal.

Längd 92cm klinga 75cm.

Defekter, slitage.

Antal besök: 753