HYLLA av teak.

162697. HYLLA av teak.

bred 170 cm, höjd 160 cm, djup 40 cm.

små fanèrskador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
162697. HYLLA av teak.

små fanèrskador, slitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 941