MODELLBILAR, 11 st, Bland annat Maisto, Polistil, Burago, Revell, Volvo Amazon med mera.

16267. MODELLBILAR, 11 st, Bland annat Maisto, Polistil, Burago, Revell, Volvo Amazon med mera.

Längd 18 - 27 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 - 27 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 010