FOTPALL, Bröderna Andersson, 1960-tal.

162631. FOTPALL, Bröderna Andersson, 1960-tal.

Underrede i teak. Klädd med svart galon. skylt märkt. Längd 67 cm.

Bruksslitage, sisten med skador, torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 465