MATSALSSTOLAR, 6 st, jugend, 1900-talets första kvartal.

162534. MATSALSSTOLAR, 6 st, jugend, 1900-talets första kvartal.

Stomme i björk och furu. Skuren dekor med äpple.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 180