HAUSSER ELASTOLIN BUR för djur på ZOO nummer 15017, 1930-tal.

162517. HAUSSER ELASTOLIN BUR för djur på ZOO nummer 15017, 1930-tal.

Längd 53 cm djup 17 cm.

Slitage, färgbortfall, delvis ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53 cm djup 17 cm.

Antal besök: 1 649