HAUSSER ELASTOLIN BUR för djur på ZOO nummer 15024, 1930-tal.

162508. HAUSSER ELASTOLIN BUR för djur på ZOO nummer 15024, 1930-tal.

25 x 13 x 22 cm. Tillkommer 2 lejon Lineol som saknar underkäke.

Slitage, delvis ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, delvis ommålad.

Antal besök: 1 032