FIGURIN, porslin, Rudolf Chocholka, Keramos, Wien, Österrike, 1900-talets mitt.

162484. FIGURIN, porslin, Rudolf Chocholka, Keramos, Wien, Österrike, 1900-talets mitt.

Flamingopar i polykrom färgställning. Höjd ca 32 cm.

Glasyrkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasyrkrackeleringar.

Antal besök: 1 532