KOFFERT, 1900-tal.

16248. KOFFERT, 1900-tal.

Tillhört Kapten Hall. Längd 101, bredd 52 höjd 57 cm.

Slitage. Nyckel saknas. Påmålat monogram EH.

Gör en kostnadsfri värdering!
16248. KOFFERT, 1900-tal.

Antal besök: 739