162452. PETER WAHLBECK. Färglitografi, 164/170, säljes till förmån för hemlösas rätt till underkläder, " En kalsong För Pierre ".
Färglitografi signerad, numrerad 164/170, skänkt av konstnären till förmån för hemlösas rätt till underkläder.
" En kalsong för Pierre ".