PETER WAHLBECK. Färglitografi, 164/170, säljes till förmån för hemlösas rätt till underkläder, " En kalsong För Pierre ".

162452. PETER WAHLBECK. Färglitografi, 164/170, säljes till förmån för hemlösas rätt till underkläder, " En kalsong För Pierre ".

Färglitografi signerad, numrerad 164/170, skänkt av konstnären till förmån för hemlösas rätt till underkläder.
" En kalsong för Pierre ".

Gör en kostnadsfri värdering!

" En kalsong för Pierre ".

Antal besök: 1 305