SKÅP, teak, 1950-tal.

SKÅP, teak, 1950-tal.
162392. SKÅP, teak, 1950-tal.

Ursprungligen för TV.
Längd 82, bredd 45, höjd 85,5 cm.

Slitage, repor och märken. Något solblekt. Låsbläck saknar en skruv.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
162392. SKÅP, teak, 1950-tal.

Ursprungligen för TV.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 048