HELGE HÅKANSSON. Motiv med Blå jungfrun. Olja på pannå. Signerad a tergo.

162385. HELGE HÅKANSSON. Motiv med Blå jungfrun. Olja på pannå. Signerad a tergo.

Även målning på tavlans baksida. 40 x 50 cm.

Krackelyr i kanter.

Helge Håkansson (1920–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr i kanter.

Helge Håkansson (1920–2003)

Antal besök: 2 246