FÅTÖLJ, Chesterfield, skinn, 1970-tal.

162341. FÅTÖLJ, Chesterfield, skinn, 1970-tal.

Chesterfieldfåtölj i läder och konstläder baksida rygg. enligt uppgift inköpt 1971
på hjultrissor
Bredd 108, djup 90, sitthöjd 44 cm.

Slitage, litet hål enligt bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

på hjultrissor

Antal besök: 1 214