DRAGSPEL, 2 st, Bl a Hagström Marita, 1900-talets första hälft.

162338. DRAGSPEL, 2 st, Bl a Hagström Marita, 1900-talets första hälft.

29 x 30 cm / 28 x28 cm
Hagstöm med väska.

Hagströms med slitage samt missfärgningar. Det omärkta med omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 30 cm / 28 x28 cm
Hagstöm med väska.

Antal besök: 2 391