RADIOMÖBEL, Luxor, 1950/60-tal.

162324. RADIOMÖBEL, Luxor, 1950/60-tal.

Fanerad i mahogny. Radio och magnetbandspelare. Längd 92, bredd 40, höjd 67 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 4 557