SPEGEL, empire 1800-talets förra hälft.

162257. SPEGEL, empire 1800-talets förra hälft.

Förgylld, bronserad samt bemålad. Höjd 65 cm.

Senare bronsering och bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 896