GUNGSTOL, Nesto/Nässjö Stolsfabrik AB, 1900-talets andra hälft.

162222. GUNGSTOL, Nesto/Nässjö Stolsfabrik AB, 1900-talets andra hälft.

Stämplemärkt.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplemärkt.

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 914