VEVGRAMMOFON, imitationsmålad, 1900-tal.

16221. VEVGRAMMOFON, imitationsmålad, 1900-tal.

Längd ca 50, bredd ca 50, höjd 98 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 703