KLAFFBORD, 1930/40-tal.

KLAFFBORD, 1930/40-tal.
162200. KLAFFBORD, 1930/40-tal.

Bonad björk. Längd 89 + 20 + 20, bredd 58, höjd 76 cm.

Bruksslitage, mindre träskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 829