LÄSKEDRYCKSMASKIN, Veni, 1900-talets första hälft.

16218. LÄSKEDRYCKSMASKIN, Veni, 1900-talets första hälft.

Metall, höjd ca 36 cm, justerbar höjd.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 033