SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, Sävsjö.

162147. SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, Sävsjö.

Två löstagbara brickor i teakfaner. Brickornas diameter 45 cm, höjd 61 cm.

Slitage, fläckar, märken, främst på hjulen och undre brickan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 995