LISBETH GRÄGG. Färgetsning.

LISBETH GRÄGG. Färgetsning.
1621460. LISBETH GRÄGG. Färgetsning.

Ett slott, signerad och numrerad 78/125, daterad 95, 25x39 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.

Antal besök: 893