LARS HALLBERG. Akvarell.

LARS HALLBERG. Akvarell.
1621160. LARS HALLBERG. Akvarell.

I släpljus, signerad samt a tergo daterad 2010, 11x11,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 354