LJUSKRONA, Venetiansk stil, 1900-tal, höjd 85 cm.

162095. LJUSKRONA, Venetiansk stil, 1900-tal, höjd 85 cm.

5 ljusarmar.

Skador, 1 st arm saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljusarmar.

Skador, 1 st arm saknas.

Antal besök: 1 034