PARTI SILVER, 6 delar, bl a muggar, Svea Svensson, Stockholm, 1913.

162056. PARTI SILVER, 6 delar, bl a muggar, Svea Svensson, Stockholm, 1913.

2 muggar, Svea Svensson, Stockholm 1913
1 mugg, CG Hallberg 1913
1 sockertång, svenska stämplar
1 brevsprätt, JLH Stockholm 1951
1 sked, CG SNAK, otydlig årstämpel men 1800-talets mitt
Vikt ca 206 gram.

Bruksslitage
Sked med monogramssignering
Muggar graverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 mugg, CG Hallberg 1913
Vikt ca 206 gram.

Bruksslitage
Sked med monogramssignering
Muggar graverade.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 111