MAGNUS CARLSSON. Färglitografi, Leia, Star Wars, signerad Magnus Carlsson, numrerad 118/200.

161978. MAGNUS CARLSSON. Färglitografi, Leia, Star Wars, signerad Magnus Carlsson, numrerad 118/200.

66x66 cm.
Oramad.

Obetydligt veck nedre vänstra hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

66x66 cm.
Oramad.

Antal besök: 1 012