JIM DINE. Jime Dine. Färglitografi. Handsignerad J Dine.

161975. JIM DINE. Jime Dine. Färglitografi. Handsignerad J Dine.

Staatl. kunsthalle Baden-Baden
All rights reserved. Professional Prints 1971. Printed in England
78x55,5 cm
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

78x55,5 cm
Oramad.

Antal besök: 1 621