GLASFÖREMÅL, 8 delar bland annat Vas Vitreum Vadstena, 1900-tal.

161931. GLASFÖREMÅL, 8 delar bland annat Vas Vitreum Vadstena, 1900-tal.

Dessertskålar, vaser med mera.

Enstaka nagg. Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 574