MATSERVIS, 56 delar, porslin, Hackefors, 1930-tal.

161883. MATSERVIS, 56 delar, porslin, Hackefors, 1930-tal.

Mattallrikar 14 st
Assietter 12 st
Halvtallrikar 11 st
Djupa 7 st
Karotter 4 st
Upplägningsfat 3st mindre, längd 24-27 cm
3 st Uppläggningsfat 28, 32,5 38 cm
Soppterrin
Såsskål.

Bruksslitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mattallrikar 14 st
Assietter 12 st
Halvtallrikar 11 st
Djupa 7 st
Karotter 4 st
Soppterrin
Såsskål.

Bruksslitage, mindre nagg.

Antal besök: 1 491