RIA ROES. Litografi, "Lofoten, Sommarnatt", 136/250, signerad.

161878. RIA ROES. Litografi, "Lofoten, Sommarnatt", 136/250, signerad.

27 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 34 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 674