EMMA KARP. Samling. Färgetsning 2/40. Signerad och daterad -94.
161834. EMMA KARP. Samling. Färgetsning 2/40. Signerad och daterad -94.
42x31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
42x31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Garpenhus Hässleholm
1 314