KOPPARBASE med smideställning.

161830. KOPPARBASE med smideställning.

Diameter 63 cm.

Slitage/ärgad/bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 63 cm.

Slitage/ärgad/bucklor.

Antal besök: 681