FAT, tenn, Eric Magnus Hammarstrand, Falun 1795.

161794. FAT, tenn, Eric Magnus Hammarstrand, Falun 1795.

Diameter ca 18 cm.

Bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 18 cm.

Bucklor, slitage.

Antal besök: 889