FIGURINER BUDDHA 2 st, grön sten, porslin, SIGILLSTÄMPLAR i sten.

161770. FIGURINER BUDDHA 2 st, grön sten, porslin, SIGILLSTÄMPLAR i sten.

Buddhafigur i sten på stensockel, höjd 20 cm.
Buddhafigur i porslin, med dekor i guld, omärkt. Höjd 12 cm.
Sigillstämplar i sten 6-7 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sigillstämplar i sten 6-7 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 966