B W BERGGREN. Landskap, olja på duk, signerad.

161706. B W BERGGREN. Landskap, olja på duk, signerad.

Ca 38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38 x 46 cm.

Antal besök: 6 237