STOLAR, 6 st, senempire, troligen Lindome, 1800-talets mitt.

161686. STOLAR, 6 st, senempire, troligen Lindome, 1800-talets mitt.

Betsad björk. Svarvade framben.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 830