FIGURIN, snidat trä, Man med käpp, monogramsignerad AP.

161672. FIGURIN, snidat trä, Man med käpp, monogramsignerad AP.

Total höjd inkl sockel ca 17 cm.

Slitage, sockel med märken, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 495