ARMBANDSUR VANCEUR, Royal Castle, Special Edition.

161653. ARMBANDSUR VANCEUR, Royal Castle, Special Edition.

Stål, Chronograph. Urets diameter ca 3 cm. Repor på armbandet.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 12 934