SKRIVBORD, med uppsats, nyrenässans, 1880-tal.

161632. SKRIVBORD, med uppsats, nyrenässans, 1880-tal.

Stämplad GE Jönsson, Snickare AB, Stockholm 1886. Längd 94, bredd 58, höjd 135 cm.

Slitage, repor och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 793